2009 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Veteriner  Faküktesi mezunudur. İntörn eğitimini kedi ve köpek üzerine yapmıştır.

12 Yanıtlar var.

 1. Ramazan KILIÇASLAN diyor ki:

  İyi akşamlar İbrahim Bey,
  lojmanımızın bahçesinde 1 aylık 2 kedi yavrusu var. Gözlerinde akıntı gibi bir şey var. gözleri çapaklanıyor gibi birşey ama sıvı oluyor. yaşarıyor ve sıvı var yeşilimsi. Kedilerin muayenesi veya tedavisi veya ilacı ne kadara mâl olur? Şimdiden Teşekkürler, cevabınızı bekliyorum.
  İyi çalışmalar…
  Ramazan KILIÇASLAN

  • Admin diyor ki:

   Merhaba Ramazan bey;kedi,köpek ve diğer dostlarımızın muayenelerinde eğer herhangi bir cihaz(ultrason,röntgen,endoskop v.b.) kullanmıyorsak,anestezi uygulamıyorsak ve de herhangi bir test yapmıyorsak muayene ücreti almıyoruz.Tahmini tedavi ücretini de muayene sonunda size söylüyor ve tedaviye siz onaylarsanız başlıyoruz.Bu yüzden muayeneye getirirseniz çok daha iyi olacaktır,teşhisini koyup sonrasında sizi bilgilendiririz.Saygılar..

   • RAMAZAN KILIÇASLAN diyor ki:

    İbrahim Bey, kısa sürede cevapladığınızdan ve muayenedeki kolaylıktan ötürü teşekkür ederim. Kamu çalışanı olduğumdan mesai saatlerinde kliniğinize gelemiyorum. Randevu almamız mümkünse yarın akşam 17.30 gibi yavruları getirebilirim. İyi akşamlar.

    • Admin diyor ki:

     Biz teşekkür ederiz Ramazan bey.Şartları kolaylaştırmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz..Operasyonlar ve traş uygulamaları için randevu veriyoruz fakat muayeneler için veremiyoruz.Yinede 18:00 e kadar acil bir hastamıza gitmedikçe klinikteyiz.Görüşmek üzere..

 2. Anıl diyor ki:

  Selamlar… Hamsterları muayeneye alıyor musunuz acaba? Erkek olan hamsterımın tahminimce idrar yollarında bir sıkıntı olduğundan dolayı kanaması bulunuyor. Bu konuyla ilgili hamsterımı muayeneye getirebilir miyim?

 3. Admin diyor ki:

  merhaba..Öncelikle geçmiş olsun.Elbette hamsterların da muayenesini yapıp ilgileniyoruz.Özellikle sizinki kanamalı bir durum olduğu için görmemiz gerekiyor fakat maalesef hamsterlarla ilgili tedavide kullanabileceğimiz ilaçlar çok kısıtlı.Bunu dikkate alarak sizi kliniğimize en kısa zamanda bekliyoruz…
  saygılar..

 4. seyda diyor ki:

  Muhabbet kuşu muayenesi var mı tesekküler

 5. Admin diyor ki:

  Merhaba..Elbette muhabbet kuşlarının da muayene,teşhis ve tedavilerini yapmaktayız.görüşmek üzere.

 6. GÜLBAHAR diyor ki:

  Merhaba ibrahim bey bir muhabbet kuşumuz var karın bölgesinde yumru şeklinde şişlik var o bölge tamamen açılmış vaziyette tüyler dökülmüş kanat kısımları aralıklı kanıyor halsiz uçmuyor iştah kesilmiş durumda sürekli uyuyor bir hekim gördü fakat bize kanser olduğu ve artık bişey yapılamıyacağı söylendi çok üzgünüz sizin tavsiyeniz nedir kitle operasyonuyla müdahale edilebilirmi lütfen cevabınızı bekliyoruz teşekkür ediyoruz.

 7. Admin diyor ki:

  Merhaba.öncelikle geçmiş olsun.bahsettiğiniz semptomların hepsi ciddi belirtiler,tüm bunların ayrı ayrı mı yoksa bir bütün halinde mi değerlendirilmesi gerekiyor bir karar verebilmek için mutlaka muayene etmemiz gerekli.hatta kanser gibi ciddi rahatsızlıkların kesin tanısında muayene bile yeterli olmayıp bazı tahliller istenebilir.kesin teşhis konulduktan sonra nasıl bir yol izlenileceği belirlenecektir.ancak muhabbet kuşları narin ve dayanıksız canlılar oldukları için ne kadar hızlı davranılırsa o kadar iyi olacaktır.en yakın zamanda kliniğimize bekliyoruz.tekrar geçmiş olsun.

 8. Gökçe diyor ki:

  Merhaba hocam benim bi tavsanım var yaklasık 5 aydır benimle birlikte ona çok alıştım ama artık evdekiler onu istemiyor iki gündür ağlıyorum gideceksede iyi birine gitsin diyorum beni dinlemiyorlar petshopa vermemi istiyorlar ama ben asla oraya tavşanımı emanet edemem nereye götüreceğimi bilmiyorum nasıl söylenir bilmiyorum ama aklıma son çare bir veterinere bırakmak geldi kliniğinizde ona bakacak birileri varmı acaba yoksa nereye bırakabilirim bi fikriniz varmı acil yanıtlarsanız çok sevinirim

 9. Admin diyor ki:

  Merhaba,sayfamıza ilan bırakıp ilgilenenlerle iletişime geçebilirsiniz.saygılar.


Sosyal Medya'da Biz


Instagram Özmen Veteriner Kliniği

Facebook Özmen Veteriner Kliniği

Facebook Sivas Hayvanseverler TopluğuVeteriner Hekiminiz Diyor ki;


*Kliniğimiz 09:00 - 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

*Kliniğimizde estetik amaçlı kulak ve kuyruk kesimi yapılmamaktadır.

*Pitbull, Dogo Argentino vb. ırkların tedavi ve uygulamalarına getirilmesi durumunda, ağız maskelerinin bulundurulması gereklidir.

*Kısırlaştırma, traş, diş çekimi gibi anestezi gerektiren tüm uygulamalardan önce randevu alınması gereklidir.

    Özmen Veteriner Kliniği

Ozmenveteriner.com Video;


Popüler Mesajlar

sivas logo

Hitler ve Sivas

HİTLER VE SİVAS 19.yüzyılın başlarında ismini vermek istemediğim büyük bir firmanın ...

evde aşı

EVDE AŞI UYGULAMASI

Yeni yerimizde Yeni uygulamamız. Sivasta Yine İLK ve TEK olarak ÖZMEN ...

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz 1- Acil müdahaleler 2- Zehirlenme şüphesi sonrası ilkyardım ve antidot uygulamaları 3- ...

kan

İslamda Hayvanlar N

İSLAMDA HAYVANLAR NEDEN KESİLEREK ÖLDÜRÜLÜR? Ramazan ayında ironik bir şekilde gıda ...

deve kuşu

Deve Kuşu Yumurtas

DEVE KUŞU YUMURTASI VE SULTAN AHMET CAMİİ 1609 yılında 1.Ahmet tarafından ...

Evde Aşı Uygulamamız Başladı!

Detayları web sitemiz ve Veteriner Hekiminiz İbrahim ÖZMEN’den öğrenebilirsiniz.