Vet. Hek. İbrahim ÖZMEN – Özmen Veteriner Kliniği | Sivas Veteriner | Sivas Veteriner Hekimi İbrahim ÖZMEN

Özmen Veteriner Kliniği Web Sayfasına Hoşgeldiniz!

Adres:

Pulur Mahallesi, Eski Garajlar Sokak, Kule Evler altı

Vet. Hek. İbrahim ÖZMEN

2009 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Veteriner  Faküktesi mezunudur. İntörn eğitimini kedi ve köpek üzerine yapmıştır.

Yorumlar

(12 Yorum)

 • Ramazan KILIÇASLAN

  İyi akşamlar İbrahim Bey,
  lojmanımızın bahçesinde 1 aylık 2 kedi yavrusu var. Gözlerinde akıntı gibi bir şey var. gözleri çapaklanıyor gibi birşey ama sıvı oluyor. yaşarıyor ve sıvı var yeşilimsi. Kedilerin muayenesi veya tedavisi veya ilacı ne kadara mâl olur? Şimdiden Teşekkürler, cevabınızı bekliyorum.
  İyi çalışmalar…
  Ramazan KILIÇASLAN

  • Admin

   Merhaba Ramazan bey;kedi,köpek ve diğer dostlarımızın muayenelerinde eğer herhangi bir cihaz(ultrason,röntgen,endoskop v.b.) kullanmıyorsak,anestezi uygulamıyorsak ve de herhangi bir test yapmıyorsak muayene ücreti almıyoruz.Tahmini tedavi ücretini de muayene sonunda size söylüyor ve tedaviye siz onaylarsanız başlıyoruz.Bu yüzden muayeneye getirirseniz çok daha iyi olacaktır,teşhisini koyup sonrasında sizi bilgilendiririz.Saygılar..

   • RAMAZAN KILIÇASLAN

    İbrahim Bey, kısa sürede cevapladığınızdan ve muayenedeki kolaylıktan ötürü teşekkür ederim. Kamu çalışanı olduğumdan mesai saatlerinde kliniğinize gelemiyorum. Randevu almamız mümkünse yarın akşam 17.30 gibi yavruları getirebilirim. İyi akşamlar.

    • Admin

     Biz teşekkür ederiz Ramazan bey.Şartları kolaylaştırmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz..Operasyonlar ve traş uygulamaları için randevu veriyoruz fakat muayeneler için veremiyoruz.Yinede 18:00 e kadar acil bir hastamıza gitmedikçe klinikteyiz.Görüşmek üzere..

 • Anıl

  Selamlar… Hamsterları muayeneye alıyor musunuz acaba? Erkek olan hamsterımın tahminimce idrar yollarında bir sıkıntı olduğundan dolayı kanaması bulunuyor. Bu konuyla ilgili hamsterımı muayeneye getirebilir miyim?

 • Admin

  merhaba..Öncelikle geçmiş olsun.Elbette hamsterların da muayenesini yapıp ilgileniyoruz.Özellikle sizinki kanamalı bir durum olduğu için görmemiz gerekiyor fakat maalesef hamsterlarla ilgili tedavide kullanabileceğimiz ilaçlar çok kısıtlı.Bunu dikkate alarak sizi kliniğimize en kısa zamanda bekliyoruz…
  saygılar..

 • seyda

  Muhabbet kuşu muayenesi var mı tesekküler

 • Admin

  Merhaba..Elbette muhabbet kuşlarının da muayene,teşhis ve tedavilerini yapmaktayız.görüşmek üzere.

 • GÜLBAHAR

  Merhaba ibrahim bey bir muhabbet kuşumuz var karın bölgesinde yumru şeklinde şişlik var o bölge tamamen açılmış vaziyette tüyler dökülmüş kanat kısımları aralıklı kanıyor halsiz uçmuyor iştah kesilmiş durumda sürekli uyuyor bir hekim gördü fakat bize kanser olduğu ve artık bişey yapılamıyacağı söylendi çok üzgünüz sizin tavsiyeniz nedir kitle operasyonuyla müdahale edilebilirmi lütfen cevabınızı bekliyoruz teşekkür ediyoruz.

 • Admin

  Merhaba.öncelikle geçmiş olsun.bahsettiğiniz semptomların hepsi ciddi belirtiler,tüm bunların ayrı ayrı mı yoksa bir bütün halinde mi değerlendirilmesi gerekiyor bir karar verebilmek için mutlaka muayene etmemiz gerekli.hatta kanser gibi ciddi rahatsızlıkların kesin tanısında muayene bile yeterli olmayıp bazı tahliller istenebilir.kesin teşhis konulduktan sonra nasıl bir yol izlenileceği belirlenecektir.ancak muhabbet kuşları narin ve dayanıksız canlılar oldukları için ne kadar hızlı davranılırsa o kadar iyi olacaktır.en yakın zamanda kliniğimize bekliyoruz.tekrar geçmiş olsun.

 • Gökçe

  Merhaba hocam benim bi tavsanım var yaklasık 5 aydır benimle birlikte ona çok alıştım ama artık evdekiler onu istemiyor iki gündür ağlıyorum gideceksede iyi birine gitsin diyorum beni dinlemiyorlar petshopa vermemi istiyorlar ama ben asla oraya tavşanımı emanet edemem nereye götüreceğimi bilmiyorum nasıl söylenir bilmiyorum ama aklıma son çare bir veterinere bırakmak geldi kliniğinizde ona bakacak birileri varmı acaba yoksa nereye bırakabilirim bi fikriniz varmı acil yanıtlarsanız çok sevinirim

 • Admin

  Merhaba,sayfamıza ilan bırakıp ilgilenenlerle iletişime geçebilirsiniz.saygılar.

 • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir